otomatik-bahce-kapilari

Otomatik Bahçe Kapıları

*Otomatik Yana Kayar Kapılar

Otomatik Yana Kayar Kapı motor sistemleri iş bölgeleri, toplu konutlar yada apartmanların otopark girişlerinin yada giriş yaparken yada çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar şeklinde hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve itimatı birlikte sunmuş olduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu biçim yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.Yoğun kullanıma uygun  Bahçe kapısı motorları 350 kilo kapasiteden 3500 kilo kapasiteye kadar üretilmektedir.’Yavaş Başla, Yavaş Dur ‘ özelliği yardımıyla maksimum konfor ve çalışmayı güvence eder.

*Otomatik Teleskopik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Tek kanat durağan ve üst üste açılan 2 ve 3 kanat özelliği yardımıyla
gereken geçiş noktaları ile dar kapı alanlarında geniş belginlik sağlamak amacıyla kullanılır.Teleskopik yana kayar kapılar gerek duruş, gerekse kullanım kolaylığı ve her türlü mimari detaya uygulanabilme özelliği ile dar alanlarda en uygun çözümleri sunar. Bu sistemle kayar kanatlar birbirleri üzerine göreceli hızlarla açılırlar.Örneğin 6 mt girişi olan bi otoparkın averaj kapı açılma süresi telekopik kapı sayesinde 8 sn gibi az bir sürede açılımı sağlanır. Diğer kayar kapı sistemlerinin gerekli geçiş boşluğunu veremediği girişlerde teleskopik kayar kapılar birbirleri üzerine açılan kayar kanatları sayesinde geçiş problemini ortadan kaldırırlar.

Bahçe kapısı ankara hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi kollu bariyer ankara arıyarak, otomatik bahçe kapıları hakkında bilgi alabilirsiniz. En uygun fiyattan bariyer sistemlerini firmamızda bulabilirsiniz.

 


Kollu Bariyer Sistemleri Friday, 17 August 2018
Endüstriyel Kapı Sistemleri Friday, 17 August 2018
Kepenk Sistemleri Friday, 17 August 2018
Yükleme Rampaları Friday, 17 August 2018
Yangın Kapıları Friday, 17 August 2018
Ankara Katlanır PVC Kapı Wednesday, 15 August 2018
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Fotoselli Kapı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Ankara Otomatik Kepenk Tuesday, 17 July 2018